Ortam dezenfeksiyon uygulamaları

Ortam dezenfeksiyon uygulamaları

Hastalıklardan korunmuş sağlıklı bir yaşam için kuru buhar teknolojisi ile birlikte;H1N1 den Nezleye, Veremden, Hepatite, Su Çiçeğinden Bronşite ve tüm dönemsel salgınlara karşı etkili bir koruma sağlamaktayız.

İşletme içerisindeki tüm kapalı alanlarda var olan PATOJEN dozunu en düşük düzeye çekerek, buraları ziyaret eden herhangi bir kişinin maruz kalacağı ENFEKSİYON RİSKLERİNİ EN AZA İNDİRMEKTİR

Uygulamalarımız kesinlikle toksik özellik sergilemeyen, ıslaklığa yol açmayan, geride kalıntı bırakmayan, nemlilik ve paslanma göstermeyen, dezenfekte edilmek istenen mekanın her milimetre karesine yavaşça ve tamamen üniform şekilde çökmesini sağlayan özel bir çalışmadır.

Uygulamalarımız, doğru hijyeni oluşturabilmek adına dezenfekte edilecek olan yerin tüm kapalı alanlarında ulaşılmadık hiçbir alan kalmayacak şekilde yapılmakta olup 10 dakikalık kısa bir bekleme süresi sonunda tekrar faal halde kullanıma açılmaktadır. Bu bilincin yaşam şeklimizde yer alması İNSAN SAĞLIĞI için yapılan en doğru yatırımlardandır.

Kullandığımız dezenfektanın bileşimi ; Kolloidal Gümüş ile stabilize edilmiş Hidrojen Peroksittir. Etki Spektrumu son derece geniştir.Hidrojen Peroksit ve Kolloidal gümüşün sinerjik etkisi ile hızlı ve kalıcı HİJYEN & DEZENFEKSİYONU sağlar. Bakterisit Virüsit Fungusit Algisit özelliklerinin olmasının yanı sıra biyofilme karşı da etkilidir. Kalıntı bırakmaz. Yüksek sıcaklıklarda da etkilidir.

Özellikle belirtmek isteriz ki şu an İstanbul'da bizim uyguladığımız ‘´ Kuru Buhar ‘´ tekniği ile ortama eşit oranda dağılan ve havada asılı kalan başka bir yöntem kesinlikle yoktur. Püskürtme yöntemi ile bunu uygulamaya çalışan firmalar iyonları en ufak zerreciklere kadar parçalayamadıkları için verim elde edemezler.

Buhar çıkış hızı 80 m/sn hız(yüksek oranda hava sirkülasyonu olması sonucu iyonların ulaşamadığı alan kalmaz) 15 metreye kadar kuru buhar ulaşımı iletilmesi sağlanmış olur,

37 oC sıcaklıkta aerosol( sıvının gaz ortamı içerisinde dağılması ) yöntemi ile püskürtülür ve ortamda kalıntı bırakmaz. Uygun sıcaklık ve hız kombinasyonu ile yayılan parçacıklar süperoksit iyonlar oluşturduktan sonra da bozunmasını sağlar