Anadolu Yakası 'Çekmeköy Şube' | Avrupa Yakası 'Kağıthane Şube' | Avrupa Yakası 'Küçükçekmece Şube'

Nano Gümüş İyon Dezenfeksiyon

nano gümüş iyon teknolojisi

Nano Gümüş İyonlu Dezenfeksiyon

Nano gümüş iyon teknolojisi ile dezenfeksiyon

Nano gümüş iyon anti-bakteriyel seramik top

Ortam dezenfeksiyon işlemlerinde birçok tercih edilen etkili yöntemler bulunmaktadır. Ayrıca teknolojinin hızla gelişmesi ile

dezenfeksiyon alanında da geliştirilen ve etkinlikleri çeşitli bilim merkezlerince de onaylanan yeni dezenfeksiyon teknolojileri de her geçen gün artmaktadır. Ortam dezenfeksiyonu alanında son zamanlarda ortaya çıkan en yeni dezenfeksiyon teknolojilerden biri de, nano gümüş iyon teknolojisidir.

Bu, nano gümüş iyon teknolojisi yöntemi ile uygulanan dezenfeksiyon işlemleri ile her türlü ortamda ve yüzeylerinde en ince ayrıntısına kadar yapılabilmektedir. Nano gümüş iyon teknolojisi yöntemi ile uygulanan dezenfekte işlemleri etkisi de bir o kadar çok fazladır. Dezenfeksiyon İstanbul olarak her türlü ortam dezenfeksiyon işlemlerimizde sizlere nano gümüş iyon teknolojisi yöntemi ile hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde sunuyoruz.

 

Nano Gümüş İyon Teknolojisi Nedir?

Nano gümüş iyon teknolojisinden bahsetmeden önce nano gümüş ne demektir onu irdelememiz gerekmektedir. Nano, boyutsal bakımdan 10 ila 100 nanometre aralığında olan ürünlere nano teknolojik ürün adı verilmektedir. Bu bağlamda nano gümüş ise boyutları 10 ila 100 nanometre olan metalik gümüş tanciklerdir. Bu tancikler de çok özel olan  bir nano teknolojik prosesli işlem yürütülerek elde edilir.

Gelelim nano gümüş iyon teknolojisine. Nano gümüş iyon teknolojisi, bahsi geçen gümüş iyonlarının çok özel bir uygulama sistemi ile milimetrenin milyonda biri boyutuna kadar indirgenmesi sayesinde aktivasyon oranı binlerce kez fazla artan, arttığı gibi sağlığa da zararı olmadığı gibi virüs ve bakterilere karşı sağlığı koruyan, uzun süre etki sağlayan, geniş spektrumlu antibakteriyel ve antiviral dezenfektandır.

Nano gümüş iyon teknolojisi ile yapılan dezenfeksiyon uygulaması sayesinde tüm alanlarda anti-bakteriyel yanında anti-viral koruma da sağlamaktadır. Nano gümüş iyonlu dezenfeksiyon sonrasında ortamdaki tüm alanlarda bulunan bakteriler, mantarlar ve virüsler üç ay boyunca yok olacaktır. Dezenfeksiyon uygulaması sonucu ortamda tam bir hijyenik yaşam alanı oluşturulmuş olacaktır.

Nano gümüş küçüklüğü sebebiyle bakterilerin hücre zarından hızla geçebilmektedir. Antibakteriyel özellikler taşıdıklarından sağlıkta çok önemlidir.
Detay
Bize Ulaşın
Konum :
Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
Email :
info@dezenfeksiyonistanbul.com
Hemen Arayın :
0533 703 37 35
DESTEK İSTE

Bilgilerinizi Doldurun, Hemen Sizinle İrtibat Kuralım

    Son Yazılar

    Son Yorumlar

    Shopping Cart

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.