Anadolu Yakası 'Çekmeköy Şube' | Avrupa Yakası 'Kağıthane Şube' | Avrupa Yakası 'Küçükçekmece Şube'

Hakkımızda

Dezenfeksiyon İstanbul olarak eğitimli ve alanında profesyonel uzman kadromuz ile 2003 yılından bu yana sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermekte olan bir dezenfeksiyon ve ilaçlama firmasıdır.

Temelleri 2003 yılında atılan Dezenfeksiyon İstanbul çevre sağlığı standartlarında hizmet veren firmadır

Su deposu temizliği ile birlikte haşere ilaçlama ve ortam dezenfeksiyon uygulamaları hizmetleri de vermekteyiz bu şekilde olunca işletmelerin ihtiyacı olan her türlü hizmeti tek bir kaynaktan temin etmelerini sağlamaktayız.

Alanında dünyanın en iyi ekipman dezenfektan ve insektisitleri, deneyimli mühendislerimiz teknisyenlerimiz tarafından uygulanmaktadır.

Dezenfeksiyon İstanbul bugün, 2.500.000 m2 alanda anaokulu, kolej, üniversite, ofis, konut, AVM, endüstriyel tesis ve gıda işletmelerine hizmet vermektedir.

Firmamız sahada uygulamalarını Biyosidal Mesul Müdür sertifikalı Ziraat Mühendislerimiz tarafından veya gözetiminde hizmetlerini vermektedir,

Dezenfeksiyon İstanbul firması olarak TSE belgesi, üçüncü şahıslar mali sigortası ve Kalite ve Yönetim Sistem Belgeleri gibi tescillenmiş belgelere sahiptir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Kanunu gereğince tehlike arz eden durumlarda firmamız iş sağlığı ve güvenliğini anlaşmalı iş sağlığı güvenliği uzmanı tarafından gerekli desteği almaktadır

Son Yazılar

Son Yorumlar

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.