Anadolu Yakası 'Çekmeköy Şube' | Avrupa Yakası 'Kağıthane Şube' | Avrupa Yakası 'Küçükçekmece Şube'

Su Depo Temizliği Ve Su Depo Çeşitleri

su depo temizliği ve su depo çeşitleri

Su depolarının birkaç çeşitleri olduğu gibi bu çeşitliliklerin sonucu olarak farklı türde çeşitli sorunları da ortaya çıkmaktadır.

 

Su Depo Temizliği Ve Su Depo Çeşitleri

Kullanımda olan su depoları içinde zamanla oluşan ve sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen bakterilerin oluşmasına neden olabilecek birçok zararlı etken vardır.

Mevcut kullanılan su depoları genel olarak yapı itibari ile beton, çelik veya plastik malzemelerinden olabilmektedir. Farklı materyallerde su depoları da mevcuttur. Her farklı su deposu çeşidi farklı çalışmaları uygulanır.

Örnek olarak betondan yapılmış su depolarının iç yalıtımı suda çözünemeyecek özellikteki sağlığa zararlı olmayan madde ve materyaller ile yapılmış olması gerekmektedir. Bir diğer farklı yapıda olan plastik su depolarında ise güneş ışığı alacak şekilde konumlandırılmamalıdırlar. Bu şekilde konumlandırılan plastik su depoları dibinde çoğunluklu olarak yosun oluşumu meydana gelebilir. Plastik su deposu temizliği için plastik su depolarını mümkün olduğunca azami derecede güneş ışığı almayan karanlık bir yerde konumlandırılması gerekmektedir.

Su depolarının birkaç çeşitleri olduğu gibi bu çeşitliliklerin sonucu olarak farklı türde çeşitli sorunları da ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden su depolarının her biri farklı farklı bakım, dezenfekte ve temizlik işlemleri istemektedir. Günümüzde en çok kullanılan su deposu çeşitleri bulunmaktadır;

 

Su Depo Çeşitleri Nelerdir?

  • Beton su deposu,
  • Fayans su deposu,
  • Pvc mebran su deposu,
  • Fiber su deposu,
  • Sac su deposu,
  • Paslanmaz çelik su deposu.

Dezenfeksiyon İstanbul firması olarak uzun yıllardır su depoları temizliği ve dezenfeksiyonu alanında en iyi hizmeti sunmakta olup su deposu temizliği konusunda son teknolojiyi kullanarak konusunda uzman tecrübeli kadromuz ile sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Sizlere vereceğimiz kaliteli profesyonel hizmet kalitesi ile sağlıklı su depolarına sahip olmanızı sağlayacağız. Böylelikle güvenli bir şekilde su depolarınızı kullanacaksınız.

Sağlıklı yaşam alanları oluşturmak amacı ile hijyenik su depoları elde etmek için Dezenfeksiyon İstanbul firmamız sizlere profesyonel ekibi ile birinci sınıf hizmet sumaktadır.

Yorum Yap

Son Yazılar

Son Yorumlar

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.