Anadolu Yakası 'Çekmeköy Şube' | Avrupa Yakası 'Kağıthane Şube' | Avrupa Yakası 'Küçükçekmece Şube'

Neden Dezenfeksiyon İstanbul

Neden Dezenfeksiyon İstanbul Firması

Bütün bir yaşamın temeli olan mikro organizmalar çevremizin gözle görünmeden var olan doğal bir parçasıdır. Bakteri, mantar, virüs olarak bildiğimiz diğer mikro organizmalar enfeksiyon ve kontaminasyon oluşumuna sebebiyet vermektedir. İnsanların toplu veya bireysel şekilde var olduğu tüm açık veya kapalı ortamlarda bahsettiğimiz enfeksiyon ve kontaminasyon riski derecelendirilmiş biçimlerde mevcuttur. Son yıllarda özellikle sıkıntı oluşturan H1N1 den nezleye veremden hepatite su çiçeğinden bronşite tüm dönemsel zararlı salgınlara kadar tedbir amaçlı uygulamalarımız mevcuttur.

Uygulamalarımız toksik özellik sergilemeyen, herhangi bir ıslaklığa yol açmayan, geride hiç bir kalıntı bırakmayan, nemlilik ve paslanma göstermeyen, dezenfekte edilmek istenen mekanın her santimetre karesine itinalı bir şekilde yavaşça ve tamamen uniform bir şekilde çökmesini sağlayan özel bir çalışmadır. Uygulama işlemlerimi doğru hijyeni oluşturabilmek adına dezenfekte edilecek olan yerin tüm kapalı alanlarında sadece 3 dakika sürmektedir ve 10 dakikalık çok kısa bir bekleme süresi sonunda uygulanan alan tekrar faal halde kullanıma açılmaktadır.

Uygulamalarımızda kullandığımış olduğumuz dezenfektanın bileşimi; Kolloidal Gümüş ile stabilize edilmiş hidrojen peroksittir. bu bileşenin etki spektrumu son derece geniştir. Hidrojen Peroksit ve Kolloidal gümüşün sinerjik etkisi ile hızlı ve kalıcı bir hijyen dezenfeksiyonu sağlamaktadır.

Bakterisit Virüsit Fungusit Algisit ve Ambisit özelliklerinin olmasının yanı sıra biyofilme karşı da etkilidir. Biyolojik olarak yıkımlanır. Herhangi bir kalıntıyı geride bırakmaz. Yüksek sıcaklıklarda da etkilidir. Ürünlerimiz ISO 9001, ISO 22000 ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olup yurtdışından ayrıca alınan EUROCERT Sağlık Kalite belgelerine de sahiptir.

Dezenfeksiyon İstanbul olarak, bireysel veya toplumsal ortak yaşam alanlarında ilgili ortama entegre olmuş mikroorganizmaların sebep olduğu kontaminasyon ve enfeksiyon risklerine karşı son derece etkin profesynel bir çözüm yolları sunmaktayız. Yapmış olduğumuz uygulamaların temel amacı, ilgili yerdeki tüm kapalı alanlarda var olan patojen dozunu en düşük seviyeye çekerek, bahsettiğimiz ilgili ortamlarda bulunan veya ziyaret eden herhangi bir kişinin maruz kalacağı enfeksiyonel riskleri en aza indirmektir.

Yıllardır bilinen ve süregelen klasik yöntemler artık günümüz koşullarında daha dirençli bir hal alan mikro organizmalara etki etmemektedir. Bu noktada en yeni teknolojik uygulamalarla sizlere en iyi hizmeti veriyoruz.

Çalışmalarımızda uyguladığımız Kuru Buhar tekniği ile ortama eşit oranda dağılan ve havada asılı kalan başka bir yöntem kesinlikle yoktur. Farklı ir yönten olan püskürtme yöntemi ile bunu uygulamaya çalışan diğer firmalar iyonları en ufak zerreciklere kadar parçalayamadıkları için verim elde edemezler.

Bizim uyguladığımız Kuru Buhar sistemi ile buhar çıkışı hızı 80 m/sn hızdır ve 15 metreye kadar kuru buhar ulaşımı iletilmesi nin yanında 37°C sıcaklıkta aerosol yöntemi ile püskürtülür, ortamda kalıntı bırakmaz. Solüsyonunun sıcaklığını 37°C’ye çıkartarak ortama zarar vermeyecek şekilde iyonlaşmasını sağlar.

Uygun sıcaklık ve hız kombinasyonu ile yayılan parçacıklar süperoksit iyonlar oluşturduktan sonra da bozunmasını sağlar.

Dezenfeksiyon İstanbul olarak Anaokulu, Otel ve motel odası dezenfeksiyonu ve hijyeni, Özel araç, Toplu Ulaşım Araçları, Okul, Ofis, Ev, Daire, Villa, Kamu alanları dezenfeksiyonu ve hijyeni,İbadethaneler , Cafe ve Restaurantlar, Banka,Yaşlı Bakım evleri, Kimsesizler yurtları, Huzur evleri, Fitness/Spor Salonları dezenfeksiyonu ve hijyeni, Güzellik ve bakım merkezleri hijyeni gibi daha bir çok sektörlere geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz.

Son Yazılar

Son Yorumlar

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.