Anadolu Yakası 'Çekmeköy Şube' | Avrupa Yakası 'Kağıthane Şube' | Avrupa Yakası 'Küçükçekmece Şube'

Virüs Temizliği

Koronavirüs Temizliği ve Dezenfeksiyonu

Koronavirüs hastalığı diğer adı ile COVID-19 daha önce insanlarda tanımlanmamış olan yeni bir virüsün neden olduğu bulaşıcı bir hastalık olarak tarif edilmektedir. Bu koronavirüs insanlarda öksürük olarak, ateş olarak ve daha ağır vakalar olarak da zatürre gibi belirtilerle grip gibi solunum hastalığına neden olur. Kişisel olarak hijyen kurallarına uymak yani ellerimizi sık sık yıkamak ve ellerimiz ile yüzünüze dokunmaktan kaçınarak koronavirüs salgınından kendimizi koruyabiliriz.

Korona virüs temizliği ve dezenfeksiyon hizmeti

Uzun bir süredir tüm dünyanın tek gündemi haline gelen koronavirüs salgını nedeniyle başta  televizyon kanalları olmak üzere bütün medya alanları ve sosyal medya organlarını koronavirüsten korunmak için uygulanan dezenfeksiyon görüntüleri kapladı.Günümüzde  koronavirüs salgını ile kişisel hijyen yanında bulunduğunuz ortamlarında temizlenip dezenfekte edilmesi artık hayati önem taşımaktadır.  Dezenfeksiyon istanbul firması olarak antiviral özelliğe sahip temizlik ürünleri ile bulunduğunuz ortamı koronavirüs tehlikesine karşı  dezenfekte ederek temizliyoruz. Sizde kendinizi ve sevdiklerinizi koronavirüs tehlikesindeki riskli dönem sona erinceye kadar kısa zaman aralıklarında  düzenli olarak dezenfeksiyon önlemlerinizi alın.

Koronavirüs salgını için dezenfeksiyon temizlik çalışması

Koronavirüsten korunmak için evde kalmanın önemini artık herkes farkında. bununla alakalı her kurum üzerine düşeni fazlası ile yapmaktadır. Ülke ve millet olarak zor bir dönem yaşadığımız şu dönemlerde küresel bir sorun haline gelen koronavirüs genç yaşlı demeden maalesef olumsuz yönde etkilemektedir. Her geçen gün büyüyen tehlike karşısında dezenfeksiyon istanbul olarak biz sahada koronavirüs ile mücadele için gece gündüz demeden çalışıyoruz.Sizde Koronavirüsten korunmak için sevdiklerimizle birlikte güzel zamanlar geçireceğiniz mutlu bir gelecek için zorunlu haller dışında mutlaka evlerinizde kalın ve bizde üzerimize düşen dezenfeksiyon işlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edelim.
7/24 hizmet güvencesi ile koronavirüs dezenfeksiyonu ve temizliğinde Sağlık Bakanlığı Onaylı uygulamalarımız ile  Profesyonel olarak virüs temizliği ve dezenfeksiyonu hizmetlerini profesyonel olarak sunuyoruz.
 
Bakteri ve Virüs İlaçlamada TSE Belgeli Kesintisiz Hizmet sunan bir firmayız.
Bize Ulaşın
Konum :
Şahinbey Caddesi No:107 Çekmeköy/İstanbul
Email :
info@dezenfeksiyonistanbul.com
Hemen Arayın :
0507 312 74 73
DESTEK İSTE

Bilgilerinizi Doldurun, Hemen Sizinle İrtibat Kuralım

    Son Yazılar

    Son Yorumlar

    Shopping Cart

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.